تعمیر پمپ طبقاتی ابارا سری EVM

تعمیر پمپ طبقاتی ابارا سری EVM

۰۲۱۶۶۷۹۱۷۷۵

۰۲۱۶۶۷۹۱۷۷۶

 

الکتروپمپ طبقاتی ابارا سری EVM محصول کمپانی معتبر ابارا ژاپن می باشد.سری EVM32, EVM45, Evm64 دارای مکانیکال سیل کارتریجی هستند که مزایایی چون جا به جایی ایمن و آسان، نصب سریع و آسان و محافظت شده را دارند. پمپ در این سری از پمپ های ابارا ۱۶۰ متر، ۲۵۰ متر و ۳۰۰ متر برابر با ۱۶،۲۵، ۳۰ بار، حداکثر مجاز ذرات معلق سیال ۵۰ppm و نوع سیال قابل پمپاژ آب ، آب آشامیدنی، آب حاوی مایع خردنده ضعیف و گلیکول می باشد.
از مشخصات ساختاری پمپ می توان به نوع پروانه پمپ که از نوع سانتریفیوژ بسته، یاتاقان از بلبرینگ دور و بسته با گریس دائمی، نوع آببند پمپ نیز مکانیکال سیل اشاره کرد.
جنس پوسته خارجی پمپ از استاینلس استیل ۳۰۴ برای سری EVM, EVMG و استاینلس استیل ۳۱۶ برای سری EVML، جنس پوسته بالایی پمپ از جنس استاینلس استیل ۳۰۴ برای سری EVM, EVMG و استاینلس استیل ۳۱۶ برای سری EVML، جنس پوسته میانی پمپ از جنس استاینلس استیل ۳۰۴ برای سری EVM, EVMG و استاینلس استیل ۳۱۶ برای سری EVML، جنس پوسته پایین پمپ از جنس استاینلس استیل ۳۰۴ برای سری EVM و استاینلس استیل ۳۱۶ برای سری EVML و چدن برای سری EVMG، جنس پوسته پمپ از چدن، جنس پروانه پمپ از جنس استاینلس استیل ۳۰۴ برای سری EVM, EVMG و استاینلس استیل ۳۱۶ برای سری EVML، جنس شفت از استاینلس استیل ۳۱۶، جنس مکانیکال سیل از سیلیکون کارباید / کربن / FPM و نهایتا جنس واسطه پمپ نیز چدن می باشد.
از مشخصات الکتروموتور نیز می توان میزان دور موتورالکتروموتور ۲۹۰۰rpm، کلاس عایق بندی پمپ کلاس F، رتبه حفاظت IP55، فرکانس الکتروموتور ۵۰ هرتزو جنس پوسته الکتروموتور از جنس آلمینیوم نامبرد.
پمپ طبقاتی اباراسری EVM برای مصارف کشاورزی، مصارف صنعتی، مصارف ساختمانی، استفاده در بوستر پمپ های آتش نشانی و بوستر پمپ های آبرسانی، سیستمهای شستشوی صنعتی، استفاده در سیستم فواره، تغذیه بویلر، پمپاژ سیال خورنده، استفاده در سیستم اسمز معکوس ( تصفیه آب RO ) و … کاربرد دارد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *