قطعات یدکی پمپ وکیوم | قطعات یدکی پمپ خلاء

قطعات یدکی پمپ وکیوم در شرکت فنی مهندسی وکیوم آسیا برای تعمیر و نگهداری پمپ های وکیوم موجود می باشد. این قطعات شامل فیلتر روغن، فیلتر هوا، روانکاری های مخصوص، دریچه ها، گیج خلاء، اتصالات خلاء و قطعات برای تعمیرات کلی است. ما مجموعه ای از لوازم جانبی را برای پمپ های خلاء و بلوئرها ارائه می کنیم. شایع ترین لوازم شامل فیلترها، جداسازها ، اتصالات، فلنج ها، پوشش های ضد سر و صدا، قاب ها، واحد های کنترل و سایر قطعات است.

مجموعه گروه صنعتی وکیوم آسیا به عنوان تامین تامین و تولید کننده انواع قطعات یدکی پمپ وکیوم همواره در کنار مشتریان گرامی بوده و آنها را در هیچ لحظه ای تنها نگذاشته است. این گروه آمادگی خود را جهت ارائه سرویس و تعمیر انواع پمپ های وکیوم آبی یا آب در گردش ( رینگ مایع ) و همچنین ارائه مشاوره در زمنیه نصب و راه اندازی پمپ های وکیوم اعلام می دارد.

گروه صنعتی وکیوم آسیا قطعات یدکی را بر اساس استاندارد های اروپایی و آمریکایی تولید نموده و در صورت نیاز قطعاتی مطابق با نیاز مشتریان ( با توجه به شرایط محیطی، مثال : اسیدی – بازی و … ) تولید می نماید.

قطعات یدکی پمپ وکیوم شامل:

قطعات یدکی پمپ وکیوم

قطعات یدکی پمپ وکیوم در شرکت ما برای تعمیر و نگهداری پمپ های وکیوم موجود می باشد. این قطعات شامل  فیلتر روغن، فیلتر هوا، روانکاری های مخصوص، دریچه ها، گیج خلاء، اتصالات خلاء و قطعات برای تعمیرات کلی است.

ما مجموعه ای از لوازم جانبی را برای پمپ های خلاء و بلوئرها ارائه می کنیم. شایع ترین لوازم شامل فیلترها، جداسازها ، اتصالات،  فلنج ها، پوشش های ضد سر و صدا، قاب ها، واحد های کنترل و سایر قطعات است.

ما قطعات یدکی برای انواع پمپ های خلاء زیر داریم:

Busch

Becker

Leybold

Elmo Rietschle

Travaini

Kinney

Varian

Pedro Gil

Edwards

Stokes

Robuschi (liquid ring, roots blower(

Sterling SIHI (liquid ring(

ما قطعات یدکی برای انواع پمپ های خلاء زیر داریم:

پمپ های خلاء روغنی

پمپ های خلاء روغنی دو مرحله ای

پمپ های وکیوم خشک

پمپ و کمپرسور خلاء جناغی

پمپ خلاء حلقه مایع

پمپ های وکیوم اسکرو

پمپ های خلاء پیستونی

پمپ های خلاء روغن دو مرحله ای

سایدچنل بلوئر

فن آوری خلاء

سیستم های اندازه گیری خلاء